ІТ - аутсорсинг: послуги з розробки та підтримки сайту Вашої компанії

ІТ - аутсорсинг: послуги з розробки та підтримки сайту Вашої компанії

Хочете збільшити продажі та прибуток власної компанії? Хочете виглядати успішно в очах потенційних споживачів та конкурентів? Бажаєте досягти максимального рівня інформаційної відкритості, що приверне до Вашого продукту більшу кількість клієнтів? Тоді Вам просто необхідний сайт!


У даній публікації ми розповімо про переваги та плюси створення сайту компанії, а також про вигоди передачі на аутсорсинг робіт з розробки та підтримки сайту.

Серед головних переваг створення сайту виділимо такі:
 • сайт є онлайн-офісом Вашої компанії 24 години на добу, сім днів на тиждень, цілий рік, тим самим Ви зможете залучити більше клієнтів, які в будь-який зручний для них час зможуть зайти на сайт, ознайомитися з Вашим продуктом/роботою/послугою ;
 • сайт – ваша візитна картка, за допомогою якої Ви зможете розповісти своїм потенційним клієнтам про Вас, розташування Вашого офлайн офісу, засоби для швидкого зв'язку з Вами, перелік товарів та послуг, цінову політику та багато іншого;
 • на сайті ви не тільки зможете розмістити необхідну інформацію, а також поспілкуватися з Вашими клієнтами та відвідувачами сайту, обговорити той чи інший товар, оперативно реагувати на відгуки;
 • сайт може стати для Вас дієвим рекламним інструментом, тому що 20% клієнтів дізнаються про Вас за допомогою інформації, розміщеної на сайті, а при правильному просуванні сайту ця цифра незабаром зростатиме.

Таким чином, сайт створить і підтримуватиме імідж Вашої компанії, забезпечить успішні онлайн продажі та дозволить встановити міцний зв'язок із покупцями.

Але який інтерес Вам, якщо Ви вже маєте свій сайт? – Тоді задайтеся такими питаннями: а чи працює він настільки ефективно, як Вам би хотілося; чи виконує він функції, для задоволення яких він створювався; чи знаходять Ваш сайт клієнти у пошуковій системі; чи актуальна на Вашому сайті інформація; чи займається хтось із Вашої компанії обслуговуванням та просуванням Вашого сайту на рівні, що задовольняє Вашу компанію? – всі ці питання можна вирішити, передавши підтримку сайту на аутсорсинг.

Вигоди передачі на аутсорсинг послуг з розробки та підтримки сайту Вашої компанії:
 1. Ваша компанія вирішить питання з пошуком потрібних спеціалістів у штат, оскільки на аутсорсингу отримає готовий штат спеціалістів різних напрямків.
 2. У Вашого бізнесу з'явиться більше можливостей для зростання та розширення, оскільки Ви будете зосереджені на розвитку та управлінні.
 3. Розробка сайту – це перш за все робота під ключ. Наша компанія візьме на себе весь проект: від початку – складання технічного завдання, розробка дизайну та інше, до кінця – запуск сайту та його подальше обслуговування. Єдине, що відмагатиметься від Вас – взаємодія з усіх питань та допомога. Дана модель роботи допоможе реалізувати проект у найкоротші терміни.
 4. Час Ваших штатних співробітників витрачається ефективніше, оскільки кожен із них зможе зосередитися на вирішенні пріоритетних завдань.
 5. Звертаючись до аутсорсингу, Ваша компанія зможе заощадити на штатних співробітниках, оскільки витрати на штатного співробітника завжди вищі, ніж на аутсорсингу: не потрібно організовувати робоче місце, здійснювати оплату відпусток та лікарняних, і у Вас не виникне питання про звільнення штатного співробітника, як непотрібного працівника після завершення проекту.
 6. Працюючи з нашою компанією, Ви отримуєте доступ до професійних розробників, фахівців своєї справи, які володіють багатьма технологіями та мовами програмування, тим самим допоможуть втілити в життя будь-яку Вашу ідею.
 7. Ви зможете захистити себе від форс-мажорних обставин, таких як хвороба співробітника, який займається створенням, просуванням та/або обслуговуванням Вашого сайту, або його звільнення з компанії. Це зможе підвищити продуктивність компанії.
Що ми пропонуємо?

З нашими послугами з розробки сайту, його підтримки та обслуговування Ви можете ознайомитись у розділі «Послуги».

Як розпочати співпрацю?

До укладення договору, Наш прожект-менеджер обговорить з Вами побажання до майбутнього сайту, концепцію сайту, його формат, мету його створення та які потреби він має задовольнити.


У випадку, якщо Вас цікавить просування/обслуговування сайту, наші програмісти безкоштовно проведуть його аудит і повідомлять про виявлені недоліки. Виходячи з проведеного дослідження та Ваших побажань, буде складено план робіт з просування.


На основі отриманої інформації ми складемо Технічне завдання, припишемо план та обсяг робіт, строки, бюджет та відповідальність, яку несе компанія-розробник та замовник.

Ми пропонуємо різні варіанти цінової моделі роботи, а саме:
 • Fixed Price – фіксована ціна, узгоджені строки роботи, детальне ТЗ;
 • Time and Material – оплата виходячи з трудовитрат/годин роботи фахівців з орієнтацією на найкращий кінцевий результат;
 • Fixed Budget – розробка в рамках узгодженого бюджету, причому в першу чергу розробляються головні функції сайту.

Далі, ми укладаємо договір, де узгодимо всі істотні умови згідно з обраною ціновою моделлю роботи. Після чого наші спеціалісти приступають до роботи, оптимізують або створюють з нуля сайт, усувають помилки згідно з умовами договору.


Ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволеними та не пошкодуєте, що передали роботи з розробки та підтримки сайту нашій компанії.

Щоб отримати докладнішу інформацію про співпрацю, зв'яжіться з Нами або залиште свої контакти.

Контакти

Телефон

+38 (097) 41 666 58

Ми в соціальних мережах

Контактний формуляр