Помилки при створенні інтернет-магазину

Помилки при створенні інтернет-магазину

У цій статті розглянемо основні помилки при створенні інтернет-магазину. Помилки, які змушують покинути відвідувачів ваш інтернет-магазину.

1. Обов'язкова реєстрація

“Примусова реєстрація відштовхує відвідувачів. Пам'ятайте люди ледарі. І не люблять коли їм, нав'язують. Ці два фактори будуть негативно позначатися на ставленні клієнтів до Вашого продукту.”

2. Страшний і битий магазин

“Дизайн грає теж велику роль в факторі відштовхування відвідувачів. Зробіть свій сайт максимально зрозумілим і простим у використанні. Але не забувайте що він повинен бути привабливий. Також якщо на сайті присутні посилання які, ведуть нікуди. Або відсутні картинки. Негативно позначиться на відвідуванні вашого інтернет-магазину.”

3. Обман

“Завжди давайте правдиву інформацію про ціни. Покупець побачивши шахрайства з цінами відразу ж покине Ваш магазин. Довіри клієнта понад усе. Репутацію після таких дій важко відновити. Також важливо не допускайте поширення особистих даних відвідувачів.”

4. Неактуальна інформації

“Завжди повинна бути актуальна інформація за цінами, термінами доставки, наявності та інше.”

5. Зворотній зв'язок

“Коли немає можливості або не відповідають на зворотний зв'язок і дадуть зрозуміти що немає справи до людини. Чекайте на свою адресу чорний піар. Хто любить коли його ігнорують.”

6. Поганий сервіс

“Завжди будьте привітні зі своїми клієнтами якщо хочете щоб вони повернулися до вас. Також інформуйте їх про кожен крок їх замовлення. Якщо трапився якийсь форс-мажор краще повідомити замовника. Так ви продемонструєте важливість кожного замовлення.”

7. Бездіяльність

“Завжди необхідно прикладати зусилля в розвитку вашого інтернет-магазину. В іншому випадку він просто припинить своє существованіе.Необходімо завжди просувати свій інтернет-магазину. Проводяться заходи щодо впровадження SEO оптимізації, контенту і. т. д. Доопрацювання функціоналу. Завжди потрібно бути попереду конкурентів.”

Контакти

Телефон

+38 (097) 41 666 58

Ми в соціальних мережах

Контактний формуляр